Clear Sky , 27 °C / 80 °F
otel servis organizasyon 1 560x450 - Kazdağı Kır Düğünü

Kazdağı Kır Düğünü

KAZDAĞLARINDA KIR DÜĞÜNÜ

Kazdağı kır düğünü hayali kuran ve kazdağlarında kır düğünü yapmak isteyen kişiler için muhteşem düğün salonu fırsatları olduğunu söylemek isteriz. Ege Bölgesi ile Marmara’nın birbirinden ayrılmış olduğu Kaz Dağı, Edremit Körfezi’nin kuzeyinde yer alır. Buranın jeopolitik konumu düğün yapmak isteyen kişilerin zevkine göre çeşitleri sunar. Kazdağı’nın eşsiz güzelliği ile kır düğünü mekanlarının konseptleri, her tarz düğüne uyumludur.

Kazdağı bölgesinin deniz manzarası ile Körfez manzaralı olarak konumlandırılabildiği gibi farklı konseptlere de ev sahipliği yapmaktadır. Örneğin, orman manzarası seven kişiler için bahçe, orman, doğa, par ve kır manzaralı konseptler muhteşem olacaktır. Kazdağı kır düğünü  yapmak için harika mekanları içeriyor. Bahçe, çim, balkon, havuz başı, orman içi salonlar, şehir dışında bulunması ile farklı bir yapıya sahiptir. Gelin ve damatların harika hissedeceği, ayrıca davetlilerinde her zaman rahat edebileceği mekânlar olarak ifade edebiliriz. Kazdağı bölgesinde bulunan düğün salonları, her gelinin hayalini süsleyecek özelliklere sahiptir. Minimum yemekli, kokteyl tadında, hafta içi ya da hafta sonu seçeneklerine göre seçim yapılabiliyor.

Kazdağı Kır Düğünü için Muhteşem Konseptler

Her düğünün kendi içinde konsept ve özellikleri bulunuyor. Gelin ve damatların hayallerini süsleyecek olan düğünler, Kazdağı’ndaki doğal güzelliklerin birleşimi ile evlenecek çiftlere hizmet verilir. Kazdağı kır düğünü farklı hizmetleri içinde barındıran niteliklere sahiptir. Örneğin, kişi sayısına göre belirlenebilecek davet kontenjanı belirlenebilirken, yemek servisli, fotoğraf getirme, organizasyon firması getirebilme, organizasyon sorumlusu, engelli girişi, after party alanları, menü tadımı, menüde değişiklik, vale hizmeti gibi bazı özellikleri bulabilmek mümkündür.

Temiz hava, düğün ortamları ile birleşerek, Kazdağı’nın doğal güzellikleri birleşmiştir. İster havuz başı, ister teras ve yüksek tavan seçenekleri ile hayallerdeki düğüne kavuşabilmek mümkün olabiliyor. Kazdağı bölgesinde bulunan düğün salonlarının açılır kapanır tavan ile konsept farklılıkları bulunduğu için her tarz düğün modeli oluşturulabilir. Salonların güzelliği özel seçenekler ile birleştirilmiştir. Örneğin, vegan, vejetaryen, diyabet, çocuk menü gibi tercihler yapabiliyorsunuz. Ayrıca Kazdağı kır düğünü özelliklerinden biri de mekanın ışıklandırılması ve renk katılması için özel yapıda sistemlerde dizayn edilmiştir.

Kazdağı Kır Düğünü İle Doğallık ve Lüksün Birleşimi

Kazdağları’nın eteklerinde ve çeşitli yerlerinde yer alan konukların konforu ve rahatlığı düşünülerek Kazdağı kır düğünü  konseptleri tasarlanmaktadır. Dolayısıyla eğlenilecek bir davet geçirilmesi için özel fırsatlardan yararlanılabilir. İster kapalı salon seçeneklerinden ister havuz başı alanlarından tercih edilerek, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde uluslararası zincirde yer alan termal su özellikleri ile düğün salonu fırsatları bulunmaktadır. Hatta deniz, termal ve dağ etkinliği olarak hepsinin bir arada bulunduğu dünyadaki tek yer olarak Kazdağı bilinmektedir. Bütün bu özelliklerin yanı sıra evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en özel günü yaşayabilmesi için güler yüzlü ve deneyimli kadrolar hizmet sunar. Kazdağı bölgesinde bulunan düğün salonları, bazı organizasyon sorumluları ile davetlilerin keyifli bir düğün geçirebilmesi için çalışırlar. Mevsim seçeneklerine göre açık ya da kapalı alanları tercih ederek keyifli saatler geçirebilirler.

Kazdağı Kır Düğünü ile Hayallerinizdeki Düğüne Kavuşun

Düğün, söz, nişan ve çeşitli organizasyonlar için Kazdağı etekleri ve çeşitli bölgelerinde yer alan mekânlardan yararlanılabilir. Kuzey Ege ve Balıkesir bölgesinde açılan ve popülaritesini git gide artıran düğün salonu seçenekleri vardır. Kazdağı kır düğünü  için Manastırhan Butik Hotel’ de  ister havuz başlarında doğa ile iç içe romantik bir kır düğünü ile  rüyaların gerçek olacağı kır düğünü paketi seçeneklerini evlenecek çiftlere sunar. Yıldızların altında bol oksijenli havanın keyfini çıkararak, muhteşem bir organizasyon keyfi çıkarılabilir. Aynı zamanda geniş bir peyzaj düzenlemesi ile yapılan konseptler, kişi sayısına göre organize edilebilmektedir. Düğün sahibi çiftlerin, muhteşem deniz manzarası ya da orman manzarası gibi bazı çeşitleri vardır. İstekler doğrultusunda harika dizaynlar ile hayalinizdeki düğünün keyfini çıkarın.

Kazdağı bölgesi ülkemizde en gözde yerlerden biri olduğu için son zamanlarda da çok sık tercih edilen düğün konseptine uyumlu mekânları sunar. Ayrıca tek gerçek olan termal su, berrak denizi, orman manzarası gibi birçok seçeneği bir arada bulabileceksiniz. Bu nedenle, düğün, nişan, söz gibi organizasyonların düzenlenebilmesi için Kazdağı bölgesindeki düğün salonlarından gönül rahatlığı ile yararlanılabilir.

 

Manastırhan Butik Hotel’ imizde 300 kişiye kadar Romantik Kır Düğünü organizasyonu yapabiliriz. Detaylar için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Paylaş

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 × two =