Clear Sky , 28 °C / 82 °F
manastirhan kahve otel 560x450 - Manastır Kahvesi

Manastır Kahvesi

Kazdağılarından kopup gelen, Manastır Çayı’nın kıyısında, asırlık Çınar Ağaçlarının gölgelediği ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz muhteşem bir konuma sahip olan Manastır Kahvesi, değerli misafirlerine serpme kahvaltısı ve zengin menüsüyle mükemmel bir gün geçirmek adına en iyi hizmeti sunuyor. Yorgun günlerin stresi atabileceğiniz , hem evinizden uzak hem de evinizdeki kadar konforu hissedeceğiniz bu güzel atmosfere hoş geldiniz. Doğanın tam kalbinde bulunan ve güzel vakit geçireceğiniz Manastır Kahvesi, sizlere birçok güzel aktiviteyi bünyesinde sunmaya devam ediyor.

Serpme Kahvaltı

Hafta sonunun en kıymetli tarafı kalabalık uzun masalarda, saatlerce süren kahvaltı keyfi. Kahvaltı gibi muhabbet pekiştiren, insan psikolojisine iyi gelen başka bir öğün daha var mı ? Bizce yok… Kahvaltıyı geçiştirmelik bir öğün olarak değil de tadı çıkarılması gereken bir fırsat olan görenler için çok doğru bir tercih olacaktır. Manastır Çayı’nın yanında, yeşilliğin ortasında, doğal birçok çeşit kahvaltılık malzemenin tadını çıkarmak, bütün stres ve yorgunluğunuzu söküp atacaktır.

Kendin Pişir – Kendin Ye

Yaz aylarında barbekü ve piknik en önemli aktivitelerdendir. Haftasonu ailece veya sevdiklerinizle kendin pişir – kendin ye hizmeti veren Manastır Kahvesi’nde hem lezzetli barbekü partileri yapabilir hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Kendi malzemenizi evden getirebileceğiniz gibi malzemeleri bünyemizden temin edebileceğiniz yerler de mevcut. Şehrin trafiğine , gürültüsüne ve o kirli havasına uzak, tam tabiriyle doğayla bütünleşebileceğiniz bir yerde mangal yapmanın keyfini Manastır Kahvesi ile yaşayabilirsiniz.

Cafe – Restaurant

Yemyeşil piknik alanında, mangalınızı yakıp keyifli vakitler geçirebileceğiniz gibi, özellikle kış aylarında da tercih edilen Manastır Kahvesi‘nin Cafe Restaurant bölümünde sevdikleriniz ile bir arada derin sohbetlere dalarak huzur bulabilirsiniz..

Zengin menüsü ile sizlere hizmet sunan Manastır Kahvesi, ürünlerinde tazeliği ve kaliteyi daima göz önünde bulundurmaya devam ediyor. Birçok et, sebze, salata, çorba ve tatlı çeşitlerini bünyesinde barındırmasının yanı sıra siparişinize göre yemeğinizi kişiselleştirebiliyor.

Sizlerde kendinize zaman ayırmak ve doğayla iç içe keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, en kısa sürede sizleri Manastır Kahvesi’nde görmek isteriz.

Paylaş